Overal results

 

1.st International CoppersCup Adria: 19.09.2015 - 26.09.2015, marina Hramina - Murter

 Results are final as of 15:10 on September 25, 2015

Overall

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 24, Scoring system: Appendix A
RankBowNumberHelmNameTeamRatingNatR1R2R3R4R5TotalNett
1st 18 Palle Lundborg Vikings   SWE 1.0 1.0 (7.0) 3.0 3.0 15.0 8.0
2nd 1 Tom Sikkens Amsterdam   NED 2.0 10.0 1.0 2.0 (11.0) 26.0 15.0
3rd 21 Bjorn Eirik Olsen Wish   NOR 13.0 (20.0) 2.0 1.0 1.0 37.0 17.0
4th 24 Mitja Vehovec SPSTeam   SLO 3.0 2.0 10.0 (16.0) 2.0 33.0 17.0
5th 11 Roger Schumacher Luzerne Police   SUI (9.0) 5.0 4.0 4.0 8.0 30.0 21.0
6th 12 Philip Quinn PSNI 1   IRL 5.0 6.0 3.0 9.0 (10.0) 33.0 23.0
7th 23 Macera Salvatore Skipper in Black   ITA 6.0 (18.0) 6.0 7.0 4.0 41.0 23.0
8th 20 Garry Bowers Waterguard   GBR 4.0 9.0 5.0 11.0 (15.0) 44.0 29.0
9th 4 Bert Jan van Ekris De Eerste Slag   NED 8.0 3.0 9.0 10.0 (14.0) 44.0 30.0
10th 7 Leendert Borstlap Flying Dutchman   NED 10.0 (11.0) 8.0 5.0 9.0 43.0 32.0
11th 13 David Anderson PSNI 2   IRL (23.0) 7.0 11.0 12.0 6.0 59.0 36.0
12th 19 Ove Lundgren Volvo   SWE 7.0 4.0 (21.0) 13.0 13.0 58.0 37.0
13th 10 Rolf Hunds Landrats   GER 16.0 12.0 13.0 (18.0) 5.0 64.0 46.0
14th 6   Düsel-Duck-Police   GER 15.0 (21.0) 12.0 6.0 18.0 72.0 51.0
15th 5 Bryan Tucker Dorset   GBR (21.0) 15.0 17.0 19.0 7.0 79.0 58.0
16th 16 Rolf Lange Schleswig-Holstein   GBR 17.0 8.0 (19.0) 14.0 19.0 77.0 58.0
17th 25 Pat Lordan An Garda Siochana   IRL 18.0 17.0 18.0 8.0 (21.0) 82.0 61.0
18th 8 Dave Hayes Lancon   GBR 12.0 (19.0) 15.0 17.0 17.0 80.0 61.0
19th 15 Garth Henry 30 DONE   IRL 14.0 13.0 20.0 (21.0) 16.0 84.0 63.0
20th 17 James Thorogood The Griffins   GBR 11.0 16.0 22.0 16.6 RDG (24.0) 89.6 65.6
21st 3 Inge Solberg A-Tec   NOR 20.0 (23.0) 14.0 15.0 22.0 94.0 71.0
22nd 27 Jose Manuel Castro Garcia Piko Norte   ESP 22.0 24.0 16.0 (25.0 dsq) 12.0 99.0 74.0
23rd 22 Guy Hornbeck Europol   EU 19.0 14.0 (23.0) 20.0 23.0 99.0 76.0
24th 26 Justin Shave - Paul Stripp Hong Kong   HKG 24.0 22.0 (25.0 dsq) 22.0 20.0 113.0 88.0

 

 Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com

 

2013

Overall results ICC 2013 - Medemblik

Gold class

NoZeilnoNaamPunten6789101112
1 22 Itonia
Wish
8,0 (2) 1 1 2 1 1 2
2 20 Lydia
Australia
12,0 1 3 4 1 (ocs) 2 1
3 3 Flaneur
Volvo
23,0 3 2 6 (10) 3 6 3
4 18 Mathilde
Kapo Zürich
33,0 5 4 2 (12) 7 10 5
5 9 Cassiopea
Schleswig - Holstein
35,0 6 (9) 3 9 5 8 4
6 13 Jeltje
PSNI 1
36,0 7 8 (13) 4 2 4 11
7 10 Aldebaran
De eerste slag
37,0 8 12 5 3 (ocs) 3 6
8 23 Luna
Kent Cruisaders
45,0 9 5 (dnf) 5 8 11 7
9 15 Quatre Mains
Slovenië
47,0 12 (13) 7 7 6 5 10
10 5 Enjoy
Waterquard
49,0 (13) 11 11 6 4 9 8
11 21 Modelon
A-Tec
52,0 4 7 8 11 10 (13) 12
12 7 Playmate
Luzerner Police
53,0 10 10 (12) 8 9 7 9
13 19 Solveight
Amsterdam
63,0 11 6 9 (13) 12 12 13
14 17 Hanna
Flying Dutchman
77,0 (14) 14 10 14 11 14 14

 
Silver Class

NoZeilnoNaamPunten6789101112
1 4 Vlinder
Go for the Money
9,0 1 2 (7) 1 3 1 1
2 14 Say You
Dorset
16,0 (5) 4 4 2 2 2 2
3 24 Santiano
Düssel Dück
18,0 2 1 1 (6) 5 6 3
4 8 Mazzel
PSNI 2
20,0 3 (8) 5 3 1 3 5
5 11 Kai
BKA
27,0 4 3 2 5 6 7 (8)
6 6 Puro
Sound of the Sea
30,0 6 (9) 8 4 4 4 4
7 2 La Belle Boekanier
Lancashire
35,0 (9) 7 3 7 7 5 6
8 12 Joy
Landrats
46,0 8 6 6 8 (9) 9 9
9 1 Pandora
Blue Spirit
48,0 7 (10) 9 9 8 8 7
10 16 Ursa Minor
Capitani Coraggioso
55,0 (10) 5 10 10 10 10 10

2011

Overall results ICC 2011 - Medemblik

Gold Class

No

Name

Points

Race 6

Race 7

Race 8

Race 9

Race 10

Race 11

Race 12

Race 13

Race 14

1

Amsterdam

7,4

2

ocs*

1

1

1

1

1

1

3

2

Waterguard

19,0

5

3

2

2

3

2

6

2

7

3

Down Under

25,0

4

15

5

4

12

3

2

3

4

4

Luzerner Police

32,0

1

10

3

3

2

4

9

dnf

dns

5

Doldrums

35,0

8

1

4

11

9

8

7

5

2

6

Kapo Zürich

36,0

6

12

7

7

7

9

4

4

1

7

De Eerste Slag

41,0

3

2

15

6

6

7

11

13

6

8

Flying Dutchman

53,0

11

5

8

10

8

10

3

16

9

9

Vikings

55,0

7

16

dns

5

4

12

10

7

10

10

SPSTeam

56,0

9

6

10

8

11

5

15

10

8

11

PSNI 1

60,0

10

4

9

13

13

13

5

6

13

12

Volvo

68,0

12

11

13

12

10

6

8

9

dns

13

Düssel-Duck

69,0

16

8

6

dns

15

15

12

8

5

14

The Gurney

73,0

13

7

14

9

5

11

17

14

15

15

Bombsquad

89,0

15

13

11

15

16

16

13

11

11

16

IPA

89,0

14

9

12

14

14

14

16

12

14

17

Kent Crusaders

105,0

17

14

dnf

16

17

17

14

15

12

Silver Class

No

Name

Points

Race 6

Race 7

Race 8

Race 9

Race 10

Race 11

Race 12

Race 13

Race 14

1

A-Tec

10,0

2

1

1

9

3

4

1

1

1

2

BKA Wiesbaden

21,0

3

2

4

2

2

3

5

7

5

3

SLO

26,0

1

4

3

5

6

5

dns

5

3

4

Wish

27,0

4

3

2

12

8

6

4

4

4

5

Go for the Money

32,0

8

dns

dns

1

1

dsq

2

2

2

6

PSNI 2

34,0

6

7

5

3

11

1

9

3

ocs

7

Lancon

34,0

5

5

dns

4

4

7

3

6

9

8

Sinjoor

41,0

10

6

dns

6

5

2

6

10

6

9

Dorset

59,0

7

11

6

10

13

9

10

9

8

10

Sound of the Sea

64,0

9

9

9

7

9

10

11

dnf

11

11

Capitani Coraggiosi

66,0

15

10

7

15

15

12

7

8

7

12

The Griffins

71,0

12

8

8

13

10

8

12

dnf

dns

13

Blue Spirit

77,0

13

13

10

11

14

11

8

11

dnf

14

Delta

86,0

11

dns

dns

8

7

dsq

dns

dns

12

15

Landrats

86,0

14

12

dns

14

12

13

13

12

10

 

2009

Overall results ICC 2009 - Medemblik

GOLD CLASS

 

  1

Vikings

Švedska

 2

Schleswig-Holstein

Nemčija

 3

Team Amsterdam

Nizozemska

 4

Volvo cars

Švedska

5

PSNI 2

Severna Irska

 6

Afrodite

Danska

 7

Lancon

Velika Britanija

 8

Kent Crusaders

Velika Britanija

 9

Waterguard

Velika Britanija

 10

IPA Primorsko Goranska

Hrvaška

 11

Zawa

Nizozemska

 12

SPST - Slovenian Police Sailing Team

Slovenija

 13

Go for the Money

Švedska

 14

Doldrums

Norveška

 15

Düsel-Duck-Police

Nemčija

 16

Jylland

Danska


SILVER CLASS

 

1

The Flying Dutchmen

Nizozemska

 2

Waterrats

Norveška

 3

Kapo-Segelclub Zürich

Švica

 4

BKA Wiesbaden

Nemčija

 5

Capitani Coraggosi

Italija

 6

Delta

Norveška

 7

De erste slag

Nizozemska

 8

Landrats

Nemčija

 9

Dorset

Velika Britanija

 10

The Sound of the Sea

Španija

 11

PSNI 1

Severna Irska

 12

Sinjoor

Belgija

 13

Off Beat

Velika Britanija

 14

SLO team

Slovenija

 15

An Garda Siochana 1

Irska

 16

An Garda Siochana 2

Irska

------------------------------------------------------

... and before....

  • Lidköping Police, Sweden - 2003
  • National Crime Investigation Squad, Sweden - 2001
  • National Crime Investigation Squad, Sweden - 1999
  • South Wales Constabulary, UK - 1997
  • Customs & Excise, UK - 1995
  • Swedish Customs - 1993
  • Merseyside Police, UK - 1991
  • Merseyside Police, UK - 1989

 

Prijava za uporabnike

Pozabil sem geslo | Nov uporabniški račun

×